Telefon/Fax:  81 532 80 49

Katalogi on-line

Oferta

IBUK

Wspomaganie

PBW im. KEN w Lublinie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2013 r. w sprawie szczegółowych zasad działania publicznych bibliotek pedagogicznych prowadzi wspomaganie placówek edukacyjnych, które w szczególności polega na:

  • organizowaniu i prowadzeniu wspomagania szkół i placówek w realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w tym w wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnej,
  • organizowaniu i prowadzeniu wspomagania bibliotek szkolnych, w tym w zakresie organizacji i zarządzania tymi bibliotekami,
  • organizowaniu i prowadzeniu sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli.

W ramach wspomagania i współpracy z instytucjami oświatowymi prowadzimy warsztaty metodyczne dla nauczycieli bibliotekarzy, udzielamy konsultacji bibliotecznych, realizujemy kwerendy, współorganizujemy konkursy. Serdecznie zapraszamy placówki oświatowe do nawiązania współpracy, dzięki której nauczyciele otrzymają profesjonalne wsparcie i pomoc metodyczną.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.