Telefon/Fax:  81 532 80 49

Katalogi on-line

Oferta

IBUK

II Ogólnopolski Konkurs Multimedialno – Plastyczny "Jestem Uczniem świata"

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie zapraszają do udziału w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTIMEDIALNO – PLASTYCZNYM "JESTEM UCZNIEM ŚWIATA".

Konkurs Organizowany jest pod Patronatem: Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta m. Lublin oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Konkurs skierowany jest do WSZYSTKICH chętnych uczniów szkół podstawowych.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach:

  • Multimedialnej : „Stawiam na prawdę, dobro i piękno” (dla klas VII – VIII)
  • Plastycznej : „Świat utkany z wartości – dobra, prawdy i piękna” w dwóch kategoriach: dla kl. I - III oraz kl. IV – VI.

II Ogólnopolski Konkurs Multimedialno – Plastyczny „Jestem Uczniem świata” został Zarządzeniem Lubelskiego Kuratora Oświaty włączony do wykazu konkursów uwzględnianych do wpisu na świadectwie. W związku z tym szczególnie zachęcamy uczniów klas VII i VIII do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 8 maja 2023 r. w przypadku prac multimedialnych - decyduje data przesłania pliku zaś w przypadku prac plastycznych - decyduje data stempla pocztowego).

Kontakt do koordynatora konkursu: Pani mgr Agata Lamch  konkurs@sp29.lublin.eu

 

 

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.